Show zahrnuje: mluvené slovo, working flair (lopatka, kostka ledu, sklenička, lahev, 3 shakery+lahev), exhibition flair (lahev+shaker, 2 lahve+shaker, 2 shakery+lahev, 3 shakery+lahev, 2 lahve, 3 lahve), fire show s předáním cocktailu nejlepším

Tento inzerovaný balíček obsahuje tuto techniku: 2 x 3W lasery RGB KVANT SPECTRUM, 2 x hazer (mlhovací jednotka), obsluha a programování show.

Lasery evokují úžasné 3D prostředí vzdálené budoucnosti, během vystoupení si budou návštěvníci Vašeho večírku doslova připadat jako v jiné dimenzi plné neuvěřitelných efektů a abstraktních tvarů!

Námi realizovanou lasershow je vhodné použít jako zlatý hřeb večera na jakékoliv slavnostní události, jako jsou firemní výroční párty, městské slavnosti, plesy, vánoční akce, silvestrovské události, svatby, taneční party nebo velké diskotéky.
Zakládáme si pouze na kvalitě, tedy na spolehlivých a osvědčených produktech, které neztratí výkon nebo náhle nevypoví službu, tak, jako spousta levných laserů, které zavalily současný trh.

Všechny lasery lze samozřejmě synchronizovat pro mohutné multilasershow v případě Vašeho požadavku. Několik laserů může být ovládáno stejným programem, tzn. např. část laserového parku, může prezentovat jednotný efekt a zbývající laser systémy mohou reagovat na jiné povely a vytvářet úplně něco jiného.
Při zákaznické show na konkrétní skladbu či krátký, několika minutový hudební set lze jednoduše přesně sladit celou laserovou show s Vámi vybranou hudbou. „Na míru můžeme vytvořit i unikátní 3D lasershow s velmi silným a působivý efektem, který zobrazí Vaše logo či zákaznickou animaci přesně dle Vašeho gusta (cena dohodou).“

Varianty show

1. živého svícení – lasershow operátorem na muziku (koncert, kapela, diskotéka, klubová party,…) za 19000Kč/360minut nebo
2. přesně naprogramovaná show na set skladeb či jednu skladbu vč. log nebo jiné grafiky, textu tzv. synchro lasershow do délky trvání 10 min. taktéž za 19000Kč.

Klient si za nabízenou cenu může vybrat jednu z variant, kombinace obojí je možná po dohodě samozřejmě.