Video služby

Doba se mění, ale video zůstává. Maturitní ples máme jenom jednou za život, proto by bylo věčnou škodou nevyužít příležitost si vzpomínky na tyto památné okamžiky uchovat v podobě dokonalých videí. Ať už jde o rychlý klip, kterým se můžete chlubit před kamarády a známými, nebo o kompletní záznamy nejdůležitějších částí plesu (nástup, šerpování a další). Videa točíme už dlouhá léta, máme s produkcí dlouholeté zkušenosti a co je hlavní, práce s vámi, maturanty, nás nesmírně baví!

Záznam z plesu

9900

Chcete mít památku na Váš jedinečný večer a mít možnost ho kdykoliv zažít znovu? Nejlepší volbou je pro vás je video záznam z plesu, který zaznamenává dění celého večera jako je předtančení, šerpování, přípitek či půlnoční překvapení. Kvalita je u nás na prvním místě, a proto je záznam natáčen ve FullHD kvalitě na 2 – 3 kamery. Video vám bude po natočení a sestříhání zasláno elektronicky nebo za příplatek nahráno na flash disky pro dlouhodobé uchování. 

V ceně není zahrnuta doprava, která se kalkuluje individuálně.

Maturitní klip

8900

Jste oblíbenci krátkého dynamického videa? Maturitní klip či aftermovie je zhruba tří minutové video zahrnující atmosféru, emoce a ty nejlepší momenty z večera od příchodu hostů až po půlnoční překvapení. U nás si sami maturanti mohou vybrat podkladovou píseň do videa, na kterou jim celé video na míru profesionálně sestříháme. Video nabízíme v prémiové 4K či FullHD kvalitě a po vyhotovení vám jej zašleme na internetového úložiště, kde bude k dispozici k přehrání a ke stažení. Stejně jako u záznamu je možnost nahrání a zaslání videa na flashdisky.

V ceně není zahrnuta doprava, která se kalkuluje individuálně.

Pro nejlepší zachycení vašeho večera doporučujeme kombinaci služeb klip + záznam které jsou za zvýhodněnou cenu než jednotlivě. Cena se také odvíjí podle počtu maturantů. Neváhejte nás kontaktovat s vašimi individuálními požadavky, přizpůsobíme se a zašleme Vám rádi ceník.

Objednejte si službu nebo pošlete našim kameramanům dotaz