AFTERPARTY

AfterPárty po maturitním plese máte jen jednou za život, tak si jí pojďme společně pořádně užít!

Celou Afterparty zorganizujeme tak, že vy se o nic nestaráte a je pro vás kompletně ZDARMA!

Máme více než 10 let zkušeností s pořádáním akcí všeho druhu. Díky tomu spolupracujeme se silnými partnery a sponzory, kteří Afterpárty zafinancují a Vaše škola tak může mít tento finančně nákladný večírek zcela ZDARMA!

Proč nechat organizaci na nás?

Organizovat takovou akci v super klubu s profesionálními Dj´s a se zkušeným moderátorem není tak jednoduché. Navíc určitě máte spoustu práce s maturitou a přijímačkami na vysoké školy. My máme 10 let zkušeností a víme dobře, jak by taková Afterpárty měla vypadat a na co si dát pozor. Očekávejte od nás ty nejlepší Dj´s, profesionálního moderátora, kvalitního fotografa a upomínkové video, výherní soutěže a další doplňkové služby.

Naše zkušenosti

Už v roce 2010 na střední škole jsme pořádali první maturák s Afterpárty. Začali jsme s myšlenou uspořádat nezapomenutelný maturák s pořádným večírkem. To se nám povedlo a od té doby jsme pořádali stovky podobných akcí. Postupně jsme si vybudovali skvělé vztahy se spoustou sponzorů, partnerů a klubů po celé České republice a neustále se zlepšujeme. Díky tomu naši partneři nesou všechny náklady a vy nic neplatíte. Tým Afterpárty je tvořen profesionály a hlavně spolehlivými lidmi, kteří vědí, jak dělat perfektně svojí práci. Nyní chceme naše zkušenosti poskytnout Vám. Víme na čem taková Afterpárty stojí a proto spolupracujeme s nejlepšími Dj´s, kteří budou bavit všechny. Důležité jsou kvalitní fotky a upomínkové video, což je pro nás samozřejmostí.

Více informací

Proč si od nás nechat uspořádat Afterpárty?

 • Díky našim sponzorům, Vám zorganizujeme celý pomaturitní večírek ZDARMA!
 • Nemáte starosti, žádné náklady a zbyde vám čas se věnovat škole
 • Profesionální organizační team má za sebou 10 let praxe a více jak 700 akcí!
 • Záruka kvalitních DJ´s, fotografů a vybraných prostor. Exkluzivní výběr všech pražských klubů a barů
 • Pokud i tak chcete Afterpárty organizovat sami, můžeme Vám poskytnout kontakt na naše partnery a navíc organizátory ze strany školy odměníme certifikátem praxe a poskytneme reference

Co vše zahrnuje AfterPárty

 • Pronájem celého klubu pro Vaší školu
 • DJ a moderátora (dle dohody s maturanty)
 • hostesky a welcome drinky od našich partnerů
 • akční nápoje (nápoje si vyberou maturanti)
 • VIP prostory pouze pro maturanty a profesory
 • plakáty do školy s profesionální grafikou

Poptávkový formulář

Vyplňte poptávkový formulář níže a sjednejte si s námi nezávaznou osobní schůzku. Afterparty organizujeme pro oblast Hlavní město Praha a Středočeský kraj.

  Váš e-mail (vyžadováno)

  Telefonní číslo