ARTMOVING EXTREME SHOW je vystoupení skupiny špičkových atletů a atletek, kteří v sehrané choreografii předvádí umění pohybu těla. Věnují se parkouru, feerunu, workoutu a gymnastice. Dokážeme vytvořit show i ve spojení s dalšími sportovními aktivitami a diváci budou skvěle naladěni na následující párty. Dovezeme si vlastní překážkya popř. i převleky. Dokážeme udělat i individuální show, podle přání klienta.
 

Naši borci překonávají gravitaci a popírají fyzikální zákony až mnohdy tuhne krev v žilách. Celé obecenstvo je po vystoupení našich sportovců naladěno na skvěle rozjetý večírek! Navíc máme vlastní překážky, které si přivezeme a odvezeme a vy se nemusíte starat o nic jiného, než o zahrnutí naší show do vašeho programu. Sami si určíte kolik borců chcete vidět a jak dlouhé má vystoupení být. Rádi se také podřídíme tématické návaznosti celé akce a do vystoupení zapojíme i diváky nebo třeba učitele.

Reference

    • Spolupráce s G-shock, účinkování ve filmu Gravitation, kaskadérské práce pro ČT, komerční projekty např. pro Adidas, T-Mobile, Reebok, Óčko TV atd.
    •  
      Exhibice: Avast, Wrangler, univerzita HK, Majáles Praha apod. 

Dosažené úspěchy

  • ArtMoving parkour hala, street exhibice v New Yorku, natáčení pro Neuro Drinks do USA, hudební klipy pro Revolta, Paulie Garand atd.
  • natáčení reklamy Neuro Drinks pro produkci z USA, natáčení filmu Gravitation, koordinátor kaskadérské role pro ČT.