Double show je oblíbený druh našeho vystoupení. Výjimečnost double show spočívá v tom, že se 2 nejlepší rideři v ČR a na Slovensku – Dominik Nekolný (4x Mistr České rep., 3x Mistr Slovenské rep., Mistr Německa, 2x 6. místo v celosvětovém žebříčku o Mistra Světa) a Patrik Raš (Mistr České rep.) průběžně střídají – show by se dala přirovnat k battlovému systému. Pro diváka mnohem pestřejší show, která tímto dostává novou tvář. Vystoupení je velmi dynamické a svižné.

Další výhodou je, že dva rideři ukazují dva různé styly ježdění a samozřejmě i různé druhy triků, tím je show daleko rozmanitější. Na závěr show jezdci také provádí synchronizované triky, které zpestří závěr show.
Pokud se jedná o „outdoor“ event, tak potřebujeme zajistit rovný, nekluzký a tvrdý povrch (beton, asfalt, pódiová podlaha, zámková dlažba v dobrém stavu, apod.). V případě „indoor“ eventu máme k dispozici speciální lino, které je rozloženo během cca 3 minut a má rozměry 6 x 4,5 metru. Lino chrání podlahu – nehrozí její poničení a nám zajišťuje nekluzký povrch pro naši show. Délka vystoupení se pohybuje okolo 7-10 minut. Jezdec ukáže nejprve základní triky a plynule přejde až k nejtěžším, které skutečně nadchnou každého diváka.

Na začátku show je možný rozhovor s riderem, představení sportu, kola atd. Po skončení je samozřejmě možná podpisová akce na námi připravené podpisové karty. Zároveň je zde velká variabilita pokud bude mít klient speciální požadavky.
Ke každé z našich nabídek také nabízíme našeho profesionálního MC, který celou show oživí a diváky vtáhne do celého dění. Tento formát je vhodný pro maturitní plesy, firemní plesy, firemní akce a večírky, otevírací akce a oslavy a mnoho dalších příležitostí.