Honzovo vystoupení je vysoce profesionální kombinací talentu a umění ukazující to nejlepší možné ze sportu Footbag (Hakisak) a Freestyle fotbal. Jeho přizpůsobivost jako vystupujícího umělce dělá z těchto exhibičních show ideální doprovodný program na všechny druhy Vašich akcí, které se tak stanou výjimečné a pro hosty nezapomenutelné. Vystoupení probíhá zábavnou formou, je doplněné prvky stand-upu a Honza si celou show sám moderuje.

Kompletní program

Celá show trvá standardně cca 15-20 minut, lze ji rozdělit do více kratších vstupů, nebo část vypustit. Vystoupení se připravuje na míru akce dle přání a potřeb klienta.

Obsahuje:

  • Footbag – neuvěřitelné triky s hakisakem, ukázka a vysvětlení základních prvků publiku, profesionální soutěžní choreografie, se kterou Honza vyhrál mistrovství Evropy a mistrovství světa, vystoupení se svítícími míčky, které zajištují velmi dobrou viditelnost i na větší vzdálenost a v tmavých prostorech.
  • Freestyle fotbal – fantastické dovednosti s fotbalovým míčem – triky hlavou, v sedě, obtáčení a zastavování míče. Součástí je vysvětlení jednotlivých kategorií publiku a ukázka profesionální soutěžní choreografie.
  • Ukázky triků s dalšími předměty jako mobilní telefon, kulečníková koule, svazek klíčů, golfový míček, USB disk a další.
  • NOVINKA: Ke standardnímu vystoupení možnost přikoupení Unikátní NEON LIGHTSHOW za 2 000 Kč.

Kromě primárního videa nahoře této prezentace se můžete podívat ještě na jedno video zde.

Reference a úspěchy

 

  • Firemní eventy: Škoda Auto, Porsche, Volvo, Nissan, Hyundai, Volkswagen, Ducati, Adidas, Nike, Nokia, DHL, Nestle, Coca-Cola, Pepsi, Master Card, Vodafone, T-Mobile, Tesco, Eurosport, Nikon, Canon, UEFA, Walt Disney, ING, Čez
  • TV: Fotbalista roku 2013, Zlatý časy, Víkend, Ripleyho svět rekordů, NBC morning news, Dobré ráno s ČT, Snídaně s Novou
  • Úspěchy: 7x mistr světa, 6x mistr Evropy, 5x mistr ČR