Neustále přemýšlíte, jaké zvolit vystoupení na předtančení? Vystoupení “na desátou”? Půlnoční překvapení? Buďte originální! Naše Freestyle fotbalová show vnese tu pravou energii do vašeho plesu.

Fotbal bez limitu je profesionální a v současné době nejlepší freestyle fotbalový tým v České republice, jehož členové patří ke špičce. Znáte nás z Česko-Slovensko má talent, kde jsme získali 3 ANO od hvězdné poroty Martin Dejdar, Lucie Bílá a Jaro Slávik. Vystupovali jsme i pro UEFA během finále Ligy mistrů v Berlíně v roce 2015, kde se hrál zápas FC Barcelona vs. Juventus. Máme za sebou tisíce spokojených diváků po celé ČR a v zahraničí.

Můžete si vybrat vystoupení jednotlivce, dvojice nebo i trojice. Naše freestyle fotbalová show perfektně zapadne na každý ples.

Máme za sebou tisíce spokojených maturantů. Pokud se chcete odlišit od maturantů z minulých let, tak tohle je to pravé. Freestyle fotbalová show je moderní, neotřelá, zaujme bezkonkurenčně všechny diváky a vy si můžete užívat svého nezapomenutelného maturitního plesu.

Chcete mít originální maturitní ples? Rezervujte si naše vystoupení ještě dnes.

Reference

  • Red Bull, UEFA, Seat, UAX, Big Shock Energy, FIFA, PUMA, Arsenal FC, Formule 1, Hyundai, Seat, Red Bull, Tik Tok, Prima, Cool, Yahoo, Big Shock, Divadlo Bolka Polívky
  • Česko Slovensko má talent, Prima, Galerie Harfa, Brněnské veletrhy, Insia, Výstaviště Přerov
  • ČT1, Markíza, Prima COOL, TV JOJ, SPORT LIFE,Fotbal pro rozvoj
  • Festivaly, Firemní akce
  • Maturitní plesy
  • mistři a vice-mistři ČR ve freestyle fotbale