I přesto, že se skupinou T-boyz a hitem Beruška na přelomu tisíciletí přiváděl do varu tisíce fanynek, rozhodl se v roce 2005 Petr pověsit keriéru zpěváka na hřebík a věnovat se herectví a moderování. Přes televize Prima – ve které spolu s Jiřím Krampolem bavil milióny divaků v pořadu Nikdo není dokonalý a také zakládal redakci VIP zpráv, TV Nova a internetovou televizi Stream, se propracoval až k vlastní produkci a pořadu Petříkova moudra, kterým ve formě stand up komedy baví úspěšně své fanoušky na internetu.

V současné době moderuje na rádiu Kiss.

Pokud tedy na vašem maturitním plese vyžadujete profesionální moderátorský výkon spojený s komediální složkou ve formě stand up a improvizačními schopnostmi, je pro vás Petr Vojnar tou nejlepší volbou.

 

KDE PETRA VOJNARA MŮŽETE VIDĚT NEBO SLYŠET?

Stále se také věnuje herectví a za posledních pár let byl obsazen snad do všech komerčně úspěšných seriálů a epizodní role si zahrál například ve Vyprávěj, Ulici, Doktorech z Počátků, Ohnivé kuře atd. a několika kinofilmech – Experti, Snadné je žít či Jak se zbavit nevěsty. V divadle Jaroslava Sypala také v několika hrách úspěšné zvládá činoherní role a to většinou bonvivánů a svůdníků.
V posledních letech také předvádí svůj  moderátorský um na rádiích Kiss98 a Spin.

Každoročně také moderuje desítky společenských, kulturních či sportovních akcí pro významné značky a partnery, plesů, křtů, golfových turnajů, vernisáží, módních přehlídek, filmových premiér apod.

  • Miss Deaf World 2011,2013, Pražské služby a.s, Diesel, Tesco, Myslbek, BMW, Mercedes, Nokia, Carefour, Sparta Praha, Vodafone, Lexus, Česká spořitelna, Reserved, Peugeot, Miss Aerobic 2013, 2014, 2016, Mr.Gay Europe 2015, MOL, Miss Face, apod.