Ozvučení a osvětlení plesu

Osvětlení plesu

Osvětlení je jedna z velmi opomíjených služeb, přesto jedna z nejdůležitějších. Na osvětlení totiž nestojí pouze celkový vzhled a atmosféra v sále, ale také finální podoba fotografií a videa. Každý sál je navíc jiný (velikost, podoba, technické možnosti), a proto Vám rádi poradíme a navrhneme, jakou verzi z našeho osvětlení vybrat a jaká kombinace světel je pro Váš sál ideální.

Součástí každé nabídky osvětlení je i práce osvětlovače, která je již zahrnuta v ceně.

Ozvučení

Zvuk je též velice důležitou součástí plesu. Provází Vás celým večerem – od úvodního slova moderátora, po diskotéku. Nekvalitní zvuk je tak něco, co dokáže i dobře připravený ples pěkně pokazit. Při zvučení plesu proto zohledňujeme požadavky kapely a technické a akustické možnosti sálu. Nabízíme několik variant s možnostmi ozvučení celé kapely, kapely + diskotéky nebo pouze diskotéky po půlnoci.

Poptávkový formulář

Ke každé objednávce přistupujeme individuálně. Na každý sál je potřeba jiné ozvučení a osvětlení, proto zde nezveřejňujeme přesný ceník, kterým se řídíme, ale na každou poptávku Vám rádi zpracujeme přesnou cenovou nabídku.