Dopravní podmínky

Osobně

Volba osobního převzetí je nejjednodušší a nejlevnější formou předání balíku. V den vyhotovení Vaší objednávky Vás budeme informovat SMS zprávou či e-mailem a Vy si poté budete moci balík převzít okamžitě na našich výdejních místech v Brně, Praze a Českých Budějovicích. Podmínkou tohoto způsobu převzetí je platba v hotovosti či předem na náš bankovní účet.

Adresy výdejních míst zobrazíte zde.

Více o službě

GLS Expresní balík

Zboží zaslané prostřednictvím služby Expresní balík společnosti GLS bude doručeno do jednoho pracovního dne od expedování zásilky. V okamžiku expedice zásilky jsou Vám prostřednictvím SMS doručeny informace včetně podacího čísla balíku. Kde se Vás balíček nachází, si můžete ověřit v online systému Track and Trace.

V případě, že Vás kurýr nezastihne na uvedené adrese, budete o tom informováni SMS zprávou a automaticky bude další pokus o doručení uskutečněn 3. a 5. den doručování. V případě, že se s kurýrem domluvíte telefonicky, bude zásilka doručována ihned další den po neúspěšném pokusu o doručení.

Společnost GLS jsme zvolili z toho důvodu, že je zde garantované doručení do druhého dne od odeslání a máme osobní velice dobré zkušenosti.

Tuto dopravu není možné zvolit při objednání skleniček, protože GLS negarantuje správné doručení křehkého zboží. Pro doručení skleniček je nejvhodnější metoda Balík na poštu od České pošty.

Více o službě

GLS Parcelshop

Zboží zaslané prostřednictvím GLS Parcelshop bude doručené do Vámi vybraného výdejního místa GLS vždy do druhého pracovního dne od odeslání.

V okamžiku doručení do výdejního místa obdrží příjemce SMS zprávu s informací o tom, že je balík připraven k vyzvednutí. Zpráva obsahuje také PIN kód pro vyzvednutí balíku a případnou výši dobírky, je-li na balíku zadána.

Zásilky, které jsou doručeny do výdejního místa, se zde ukládají po dobu 7 kalendářních dnů, během kterého je nutné balík vyzvednout.

Tuto dopravu není možné zvolit při objednání skleniček, protože GLS negarantuje správné doručení křehkého zboží. Pro doručení skleniček je nejvhodnější metoda Balík na poštu od České pošty.

Najděte svůj parcelshop

0
90
79

Při nákupu maturitních produktů nad 3 999 Kč máte dopravu GLS zdarma.


Balík na poštu

Balík na poštu je služba, při které si zvolíte poštu, na které bude balík připraven k vyzvednutí. Doručení na Vámi vybranou poštu probíhá do druhého dne od odeslání balíku. Z vlastní zkušenosti se jedná o velice spolehlivou metodu dopravy právě pro doručování maturitních skleniček. 

Uložením na poště se zkracuje dopravní řetězec od nás k zákazníkovi a tím se minimalizuje se riziko rozbití zaslaného obsahu. Při dopravě maturitních skleniček je samozřejmě každý balík pojištěn na dopravu KŘEHCE.

Více o službě

Balík do ruky České pošty

Zboží zaslané prostřednictvím služby Balíku do ruky České pošty je obvykle doručeno do následujícího pracovního dne od odeslání. Jedná se o službu, kdy pracovník České pošty doručí balíček na Vámi vybranou osobní i školní adresu. V případě, že nejste zastiženi na uvedené adrese, budete mít balíček uložený na spádové pobočce České pošty, kde si balík poté vyzvednete.

O pohybu balíku jste informování on-line, a vízech i telefonicky.

Služba Balík do ruky je vhodná pro doručení maturitních skleniček z důvodu, že lze balík pojistit KŘEHCE a v případě poškození skleniček je možné hodnotu rozbitých skleniček reklamovat u České pošty. I přesto však doporučujeme zvolit pro přepravu maturitních skleniček službu Balík na poštu.

Více o službě

Balíkovna

Balíkovny jsou speciálním místa určená k vyzvednutí balíků. Balík si můžete nechat zaslat do Balíkoven na poště, Balíkoven provozovaných externími partnery nebo do speciálních boxů.

Balíkovna na poště nebo depu – Specializovaná přepážka pro rychlé vyzvednutí. Na poštách s vyvolávacím systémem garance obsluhy do 3 minut, výdej balíku na kód a platba kartou.

Balíkovna mimo poštu – Místa balíkovna provozována externími partnery. Pro vyzvednutí stači jen kód z SMS nebo e-mailu, dobírku možné platit hotově nebo kartou.

Balíkovna BOX – Samoobslužné výdejní místo dostupné většinou 24/7 pro snadné a rychlé vyzvednutí. Dobírku lze uhradit jen platební kartou on-line.

Balíkovnou nelze zasílat objemnější zásilky, proto tato služba není povolená pro dopravu maturitních skleniček.

Najděte svůj parcelshop

133
145
83

Při nákupu maturitních produktů nad 3 999 Kč máte dopravu Českou poštou zdarma.


Platební podmínky

V hotovosti

Platba v hotovosti je možná pouze při zvolení osobního převzetí objednaného zboží. Objednané zboží bude vydáno v okamžiku zaplacení částky objednávky v hotovosti.

Bankovní převod

Po objednání zboží Vám přijdou na e-mail uvedený v objednávce bližší instrukce o platbě. Každou objednávku zpracováváme manuálně, v případě zvolení bankovního převodu Vám zasíláme zálohovou fakturu. Objednávku prosím uhraďte až na základě této zálohové faktury.

Zásilku následně expedujeme v den vyrobení nebo v den, kdy je částka připsána na náš bankovní účet (v případě, že je již objednávka vyrobená).

Dobírka

Platba prostřednictvím této dobírky je možná pouze v případě zvolení způsobu dopravy “GLS Expresní balík”. Objednávka je hrazenaá při převzetí balíku z rukou pracovníka GLS při převzetí balíku v hotovosti či platební kartou.

Platba na dobírku je z hlediska logistiky velmi rychlá a doporučujeme ji zvolit při spěšných objednávkách.

0
0
40