maturitní skleničky

Maturitní skleničky patří společně se šerpami k nejhezčím památkám na maturitní ples. Věnujte jim proto velkou pozornost. Nabízíme luxusní typy sektových, pivních, whiskey i zcela originálních skleniček včetně vypískování nápisu dle vlastního výběru. Nabízené skleničky pocházejí od tradičních, světově uznávaných, výrobců skla z České republiky, čímž je dána jejich vysoká kvalita. Prohlédněte si nejširší nabídku pískovaných maturitních skleniček na trhu.

Vybírejte z nabídky sektových skleniček, které se objednávají k maturitnímu přípitku nejčastěji. Trendem posledních let maturitních plesů je originální přípitek ze skleniček na whiskey či martini. V nabídce však nechybí ani sklenice na pivo, víno či destilát. Originální maturitní sklenička s vlastním textem, logem školy či Vaším jménem nesmí chybět na žádném maturitním plese.

Šerpy vypadají kvalitně a pěkně, skleničky jsou perfektní, pískování je krásné a celkově vše vypadá moc hezky. Byla jsem s objednávkou velice spokojená, vše proběhlo bez problému a bylo vyřízeno velice rychle, takže bych za třídu chtěla poděkovat za skvělé služby 🙂

Pavlína HypšmanováSZŠ 5. května

Dobrý den, skleničky jsme dnes obdrželi a vypadají úžasně. Děkujeme za ochotu a za vstřícné jednání. Báječně se s Vámi spolupracovalo.

Michaela PešulováObchodní akademie Dr. Edvarda Beneše, Slaný

Děkuji Vám moc za vše, co jste pro mě / nás udělal. Skleničky dorazily v pořádku. Všem se Vaše stužky, šerpy a skleničky moc líbí. Ještě jednou moc děkuji!!!

Pavel SpurnýGymnázium Dačice

Dobrý den, jen Vám chci říci, že všechny skleničky dorazili v pořádku a musím Vám poděkovat, jelikož jsou strašně hezké. Děkujeme Vám a ještě jednou chválím.

Purová Janatřída 2POD, Bedihošť

Dobrý den, včera jsem obdržela maturitní skleničky. Vše bylo v naprostém pořádku. Skleničky jsou krásné!! Děkuji za Vaší spolupráci

Radka UhrováStřední škola stavební a technická, Ústí nad Labem

Dobrý den, děkuji za odeslání skleničky, snad už bude v pořádku. Jinak jsem viděla všechny skleničky a jsou nádherné, hlavně ty
sektové, ty jsou asi nejhezčí. Děkuji Vám za spolupráci a domluvu:)

M. ŠindelářováStřední průmyslová škola Most

Ukázky našich skleniček z minulých let