Kameraman - video služby

Doba se mění, ale video zůstává. Maturitní ples máme jenom jednou za život, proto by bylo věčnou škodou nevyužít příležitost si vzpomínky na tyto památné okamžiky uchovat v podobě dokonalých videí. Ať už jde o rychlý klip, kterým se můžete chlubit před kamarády a známými, nebo o kompletní záznamy nejdůležitějších částí plesu (nástup, šerpování a další).

Videa točíme už dlouhá léta a máme za sebou stovky maturitních plesů. A co je hlavní, práce s vámi, maturanty, nás nesmírně baví!

Záznam z plesu

Video záznam z plesu zaznamenává dění celého večera jako je předtančení, šerpování či půlnoční překvapení. Délka záznamu se pohybuje okolo jedné hodiny.

Kvalita je u nás na prvním místě, a proto je záznam natáčen ve FullHD kvalitě na 2 kamery. 

Po vyhotovení Vám jej zašleme ZDARMA na flash disku na Vaši adresu. Video také nahrajeme na internetové úložiště, kde bude k dispozici ke stažení zcela zdarma.

Video sestřih

Maturitní klip či aftermovie je zhruba tří až pěti minutové video zahrnující atmosféru, emoce a ty nejlepší momenty z večera od příchodu hostů přes šerpování či předtančení až po půlnoční překvapení.

U nás si sami maturanti mohou vybrat podkladovou píseň do videa, na kterou jim celé video na míru profesionálně sestřiháme.

Video nabízíme v prémiové 4K či FullHD kvalitě a po vyhotovení Vám jej zašleme ZDARMA na flash disku na vaši adresu. Video nahrajeme také na internetové úložiště, kde bude k dispozici ke stažení zdarma.

Oblíbenou kombinaci služeb nabízíme zákazníkům za zvýhodněnou cenu 23 900 Kč.

Uvedená cena nezahrnuje dopravu, která je kalkulována individuálně.

Při objednávce produktů na našem e-shopu nad hodnotu 1 000 Kč Vám bude zaslán slevový kód k uplatnění slevy v hodnotě 2 000 Kč.

objednejte si kameramana na ples, nebo jim zašlete dotaz