MATURITNÍ ŠERPY

Nabízíme Vám celkem 34 barevných variant kvalitních maturitních šerp vyrobených z 108 mm širokých taftových stuh české výroby, 11 atlasových šerp z hladkého materiálu a 9 třpytivých šerp.

V akční nabídce šerp naleznete šerpy s nejčastěji objednávanými fonty, u kterých lze vybrat pouze font (ze 4 fontů), barva šerpy a barva potisku. Tyto šerpy jsou pouze s potiskem Maturant 2024. Pokud chcete zcela individuální a originální šerpu, pak si ji nakonfigurujte v taftových, třpytivých nebo atlasových šerpách, kde lze napsat na šerpu i jakýkoliv jiný text.

Maturitní šerpy jsou jednou z nejvýraznějších věcí na maturitním plese, jelikož je mnoho maturantů používá nejen při šerpování, ale i při tancování minimálně do půlnočního překvapení. Proto Vám nabízíme osvědčené a hlavně kvalitní maturitní šerpy, za které se během večera rozhodně nebudete muset stydět!

Pokud chcete zamezit tomu, aby se Vám šerpy během večera rozpadly, objednejte si doplňkovou službu sešití šerpy. Šerpy šijeme dlouhým rovným stehem po celé šíři spoje. Nedoporučujeme spínat šerpy spínacím špendlíkem či “sešívačkou”, která obvykle nevydrží celovečerní plesovou zábavu.

Základní informace o objednávce šerp

 • Při objednávce nad 20 ks studentských šerp dostanete 1 šerpu zdarma pro třídního učitele!
 • Šerpu pro třídního učitele je nutné objednat, protože každá šerpa je má individuální potisk.
 • Délka šerp: 2m, 2,2m, 2,4m. (doporučujeme délku 2,0 m nebo 2,2 m)
 • Šerpy dodáváme standardně nesešité, zastřižené entlovacími nůžkami zabraňující třepení šerpy.
 • K šerpám doporučujeme objednat sešití šerpy za příplatek 19 Kč/1 ks.
 • Nabízíme možnost, kdy kluci a holky budou mít jiné barvy šerp. Musí však být dodržena velikost, typ a barva textu.
 • Lze natisknout v jedné objednávce šerpy s nápisem Maturant 2024 i Maturantka 2024 (v případě, že jedné varianty bude méně jak 14 ks, pak je zde účtován příplatek – viz. ceník níže).
 • Natiskneme Vám na šerpu jakýkoliv jiný potisk, například Absolvent, Absolventka, Graduate, Abiturient apod.
 • Možnost objednání ozdob na šerpy, které slouží k jejich sepnutí (pátá záložka níže).
 • Dodací doba maturitních šerp je 2 – 3 týdny. Při dodání do 2 týdnů od objednání účtujeme expresní příplatky v minimální výši 20 % z ceny objednávky.
 • Zobrazené obrázky se mohou od skutečnosti mírně odlišovat. Pokud chcete vidět maturitní šerpy v jejich reálné podobě, zažádejte si o vzorníček maturitních šerp.

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za celou naší třídu. Šerpy i skleničky vypadají moc pěkně,vše přišlo v pořádku. Celkově spolupráce s Vámi byla perfektní. (Což už se v dnešní době taky jen tak nevidí.) Budeme všem vaší firmu doporučovat.

Ludmila FliegelováGymnázium J.Š.Baara

Dobrý den, maturitní šerpy jsem ukázala ve třídě a všichni byli nadšení. Patří Vám velké DĚKUJEME. Přeji Vám hezký den a mnoho pracovních úspěchů

Radka Volkovámaturitní třída 6.B z Tachova

Dobry den, mockrát bych vám chtěla poděkovat za celou naší třídu. Byli jsme spokojeni. Šerpy jsou krásné, podle našich představ. A mockrát děkujeme za přidány dárek, určité jeden z nich využijeme. Přeji hodně úspěchů.

HolíkováSOŠ Habartov

Taftové šerpy jsou opravdu krásné a kvalitní. Obávala jsem se okrajů šerp, jestli nebudou nějak nekvalitně ustřižené, ale jakmile jsem balíček rozbalila, tak mě mile překvapilo to, že okraj je opravdu krásně zacelený a nebude se trhat. Rozhodně se vyplatí si nechat šerpy sešít! Ušetří to hodně práce. Nápis je též krásný a překvapilo mě, že šerpu můžu ještě před plesem vyžehlit. Celková šerpa s připnutou kytičkou působí luxusně a věřím, že nádherně vynikne na plese.

Karolína ŽáčkováSOŠ Praha 8

Produkty předčily očekávání. Precizně provedená práce. Stužky a šerpy navíc velmi dobrý nápad, oceňujeme. Komunikace probíhala naprosto v pořádku.
Rychlá komunikace a v případě dodatečných požadavků mi bylo ihned odpovězeno a vyhověno.

Kateřina PecováGymnázium Studentská Havířov 11

Šerpy i stužky dorazily naprosto v pořádku, barvy odpovídaly vzorovým na internetu a s kvalitou jsme spokojení. Překvapením byly šerpy a stužky, které jsme dostali nad objednaný počet zdarma a slevové poukázky na různé služby. Za tuto pozornost děkujeme, podobný přístup má v dnešní době minimum firem 🙂

Michaela PodešvováStřední průmyslová škola stavební Valašské Meziříčí

Stužky i šerpy vypadají luxusně! Přesně tak, jak jsme si představovali. Komunikace ze strany maturitní agentury byla skvělá, a hlavně rychlá! Vše dorazilo pěkně zabalené a v pořádku.

Veronika PelinkováOA a SOŠ Choceň

Šerpy byly včera vyzvednuty, děkuji moc za skvělý obchod. Se vším jsem spokojen maximálně… 🙂 Ještě jednou děkuji jak za mě Romana Stříbrského, tak za celou třídu 4. EPS. Mějte se

Roman Stříbrský, 4.EPSFrantiškovy Lázně

Nejste si jistí barvou šerpy? Objednejte si zdarma vzorník.

Ukázky našich šerp z minulých let