Kreativní maturitní tablo

Také si nedovede představit zakončení Vašeho studia na střední škole bez výroby maturitního tabla? Maturitní tabla patří již desítky let k tradici, která je s posledním rokem studia spojená. Nabízíme Vám výrobu kreativního maturitního tabla přesně podle Vašich požadavků.

Vytvoříme Vám fotografie, na které nezapomenete. Po dlouhou dobu jsou právě fotografie z tabla profilovými fotografiemi našich zákazníků na Facebooku. Z Vašich fotografií vytvoříme vhodnou koláž doplněnou například o jména či další texty dle Vašich požadavků. Každý od nás dostane dvě výsledné fotografie v elektronické podobě a navíc vytištěné ve formátu 15 x 20 cm. Samozřejmostí je retuš každé výsledné fotografie.

Přijedeme za Vámi s přenosným fotostudiem a celé tablo nafotíme u Vás ve třídě. Vy tedy za námi nemusíte nikam cestovat. Ať už jste z Ostravy či z Liberce, přijdeme za Vámi kamkoliv.

Konečný výsledek Vám přeneseme například do následující podoby:

PVC banner

Možné použít například na fasádu školy.

Fotoplátno

Fotografie přenesené na malířské plátno.

Textilní banner

Vhodné do interiérů místností.

Dopravní prostředky

Oroginální potisky na automobily či MHD.

Kalendář z fotografií

Mějte Vaše fotografie po celý rok po ruce.

Klasické fotografie

Stará dobrá klasika z kvalitních fotografií.

Cena za kreativní tablo

Cena je řešena v rámci každé objednávky individuálně. Obvyklá cena je od 300 Kč/os včetně veškeré realizace. Vyplňte kontaktní formulář pod fotogalerií a popište nám Vaše požadavky. Poté Vám zašleme nezávaznou cenovou kalkulaci.

Poptávkový formulář pro výrobu maturitního tabla

    Informace o tablu