BALÓNKOVÁ DEKORACE

Pokud nemáte s balónkovou dekorací zkušenosti a nechcete s touto činností strávit celý den, pak využijte profesionálních služeb našich dekoratérů. Maturitní ples je jednou za život – zaujměte Vaše hosty už u vstupu do sálu a ohromte je dokonalou výzdobou.

Balónkovou dekoraci Vám připravíme a nainstalujeme kdekoliv po celé České republice. Každý sál v republice má svá specifika, proto k jednotlivým výzdobám přistupujeme individuálně. Samozřejmostí je také na vytvoření individuální cenové kalkulace v závislosti na množství použitých balónků a složitosti výzdoby. Průměrná cena za dekoraci sálu se pohybuje okolo 7 000 Kč včetně DPH. Kompletní ceník naleznete ve spodní části.

Za celou třídu bychom Vám chtěli poděkovat za krásnou dekoraci, kterou jste na našem maturitním plese nainstalovali. Ty zlaté girlandy po obvodu sálu neměly chybu a vstup s velkou balónkovou bránou byl nezapomenutelný. Mnoho žáků z nižších ročníků se na výzdobu ptalo, věřím, že Vám naše doporučení přinese spoustu dalších spokojených zákazníků, jako jsme byly my.

Olga NovotnáGymnázium Most

Mnohokrát bych chtěla poděkovat za výbornou výzdobu našeho sálu v pátek v Berouně 🙂 Slečna s klukem to krásně vymysleli, přijeli včas a komunikace byla bez problému. 🙂 Měli jsme originální a dokonalou výzdobu, tak jim za nás mockrát poděkujte a Vám děkujeme za Supr spolupráci, jsme moc spokojení!!! 🙂

Klaudie Filípková

Orientační ceník balónkové dekorace

PoložkaCena od
Girlanda jednoduchá150 Kč/m
Girlanda složitá - oblíbené165 Kč/m
Balónková brána - oblíbené1 999 Kč
Balónková písmena1 449 Kč
Héliový balónek59 Kč

Objednávka balónkové dekorace