Doba se mění, ale video zůstává. Maturitní ples máme jenom jednou za život, proto by bylo věčnou škodou nevyužít příležitost si vzpomínky na tyto památné okamžiky uchovat v podobě dokonalých videí. Ať už jde o rychlý klip, kterým se můžete chlubit před kamarády a známými, nebo o kompletní záznamy nejdůležitějších částí plesu (nástup, šerpování a další).

Videa točíme už dlouhá léta a máme za sebou stovky maturitních plesů. A co je hlavní, práce s vámi, maturanty, nás nesmírně baví!

Záznam z plesu

Video záznam z plesu zaznamenává dění celého večera jako je předtančení, šerpování či půlnoční překvapení. Délka záznamu se pohybuje okolo jedné hodiny.

Kvalita je u nás na prvním místě, a proto je záznam natáčen ve FullHD kvalitě na 2 kamery. 

Po vyhotovení Vám jej zašleme ZDARMA na flash disku na Vaši adresu. Video také nahrajeme na internetové úložiště, kde bude k dispozici ke stažení zcela zdarma.

Cena záznamu vašeho maturitní plesu je 12 500 Kč.

Video sestřih

Maturitní klip či aftermovie je zhruba tří až pěti minutové video zahrnující atmosféru, emoce a ty nejlepší momenty z večera od příchodu hostů přes šerpování či předtančení až po půlnoční překvapení.

U nás si sami maturanti mohou vybrat podkladovou píseň do videa, na kterou jim celé video na míru profesionálně sestřiháme.

Video nabízíme v prémiové 4K či FullHD kvalitě a po vyhotovení Vám jej zašleme ZDARMA na flash disku na vaši adresu. Video nahrajeme také na internetové úložiště, kde bude k dispozici ke stažení zdarma.

Cena sestřihu vašeho maturitního plesu je 14 500 Kč.

Exkluzivně pro naše zákazníky nabízíme oblíbenou kombinaci služeb za zvýhodněnou cenu 21 900 Kč.

Uvedená cena nezahrnuje dopravu, která je kalkulována individuálně.

Níže vyplňte objednávkový formulář. Při vložení kódu z e-mailu dostanete slevu v hodnotě 2 000 Kč.

objednejte si kameramana na ples, nebo jim zašlete dotaz