Radka můžete pravidelně vídat na obrazovkách TV Nova, kde působí jako moderátor Poledních Sportovních novin a Ranních Sportovních novin ve Snídani s Novou. Na stanici Nova Sport 1 je tváří a moderátorem pořadu Czech Rally 2018. Působí také jako komentátor sportovních přímých přenosů např. francouzské fotbalové ligy.

Po celé České republice vystupuje jako motivační řečník v divadlech, školách a kulturních domech. Jeho živá talk show je založená na zkušenostech ze života a studia v zahraničí.

Radek je mladý, reprezentativní profesionál s improvizačními schopnostmi a moderátorskými zkušenostmi v češtině i angličtině. Váš maturitní ples pomůže udělat nezapomenutelným.

Reference a zkušenosti

TV NOVA – moderace Sportovních novin v živém televizním vysílání, Snídaně s Novou, moderace sportovních pořadů (fotbal, hokej, rally, tenis)

Radio Kiss – moderace zpravodajských relací

Czech Masters – moderace na největším českém golfovém turnaji v České republice

Mezi dvěma světy – vlastní živá stand-up talk show o tom, jak Radek vyučoval Evropskou kulturu na muslimské škole v Indonésii a hned poté rok pracoval v Kanadě, kde žil mimo jiné ve stanu.

Další moderátorské reference: desítky maturitních plesů v celé ČR, Army Run, BIZNETClinic, Škoda Motorsport, SK Slavia Praha, HC Kometa Brno a mnoho dalších…